Değerli meslektaşlarımız;

Hatay’ın HAYAT’ı 2 yaşında . Hayat kongremizin 2.sini 13-16 Aralık 2020 tarihlerinde Titanic Deluxe Hotel Belek’de gerçekleştireceğiz.

Dernek olarak Aile hekimliğine, meslektaşlarımıza ve mesleki gelişimimize katkı sağlamak şiarıyla büyük bir heyecanla çıktığımız bu yolda ilk kongremizi yaptık. Kongremizde meslektaşlarımızla bir arada olmanın verdiği keyifle hem aile hekimliği sistemini tartıştık hem mesleki olarak bize katkı sunacak derslerde beraber olduk. Özellikle hekimlere yönelen ve sağlıkta giderek artan  şiddeti önleme konusunda neler yapabileceğimizi hep beraber konuştuk. Daha önce tanıdığımız meslektaşlarımızla dostlukları pekiştirirken yeni ve güzel dostlar edindik. Kongre sonrası meslektaşlarımızın olumlu geri dönüşleri ve katkılarıyla daha büyük bir heyecan ve azimle 2. Kongremize hazırlanmaya başladık. Kongre düzenleme kurulu olarak önümüzdeki sene 13-16 Aralık tarihlerinde yapılacak kongremizde hem doyurucu bir bilimsel program hem de geri dönüşlerinizle zenginleşmiş bir kongre düzenlemeyi amaçlıyoruz. Sahada yaşadığımız sıkıntılara da değinip çözüm yollarını beraber arayacağımız en önemli gücümüz olan birliğimizi pekiştireceğimiz, dersten kalan zamanlarda keyifli vakit geçirebileceğimiz  bir kongre için var gücümüzle çalışıyoruz.

Derslerin yanı sıra stant alanımızda da sizi sürprizlerimiz bekliyor olacak . Kongremiz boyunca bilimsel programımızda alanında uzman hocalarımız konularını gelişen bilimin ışığında pratik hayatta en yüksek yararlanmamızı ön planda tutarak paylaşacaklar. Kongremizin 2. Yaşında siz meslektaşlarmızla buluşmayı büyük bir heyecanla beklerken hepinizi kongremizde görmekten mutluluk duyacağız.


Saygılarımızla.

Hahed kongre düzenleme kurulu

Kongre Bilimsel Sekreteri                             Kongre Başkanı                       Kongre Genel Sekreteri
 Uzm. Dr. Servet ALKAN                       Dr. Nihat FAHLIOĞULLARI                 Dr. Metin AKSAKAL
                                                                 

                                                                     Kongre Koordinatörü   
                                                                Dr. Abdülhamit SAKUÇOĞLU    
                           
 
 
Menu
Bize Ulasin
hayatkongre@megilisgirit.com
0545 497 42 97
11 - 14 Ekim 2020
Titanic Deluxe Hotel,  Belek / Antalya 
2. Hastalık Yönetiminde Akılcı Tedaviler Ulusal Kongresi