DAVET MEKTUBU
Değerli Meslektaşlarımız,

SARS-CoV-2 virüsünün neden olduğu COVID-19 pandemisinin küresel etkileri doğrultusunda alınan önlemler kapsamında, siz değerli katılımcılarımızın sağlığını tehlikeye atmamak, eğitim ve bilime ara vermemek adına Hatay Aile Hekimleri Derneği 3.Ulusal HAYAT Kongresini, çevrimiçi uygulamaların tüm avantajlarını kullanarak e-KONGRE olarak gerçekleştirmeyi planladık.

30 Nisan-2 Mayıs 2021 tarihleri arasında gerçekleştirmeyi planladığımız kongremizin bilimsel programında, alanlarında başarılı çalışmalar yapmış çok sayıda kıymetli bilim insanı konuşmalar yapacak, deneyim ve çalışmalarını bizlerle paylaşacaktır.

COVID-19 pandemisinin mesleki pratiğimizdeki yansımalarını da tartışma imkanı bulacağımız bu e-kongremizin bilimsel programını hazırlarken, günlük pratiğimizde yararlanacağımız güncel uygulamalarımızla ilgili konuların yanı sıra, dünyadaki son bilimsel gelişmeleri de sizlere aktarmaya çalıştık. Önceki kongrelerimizde olduğu gibi bu yıl da konferanslara ek olarak ‘uzmanına danışalım’ oturumlarının yanı sıra, sizlerin yaptığı bilimsel çalışmaların sözel ve poster sunumları da yer alacaktır.

Alanlarında uzman kıymetli hocalarımızla güncel bilgileri paylaşma ve tartışma fırsatı bulacağımız, mesleki birlikteliğimize bir kilometre taşı daha ekleyeceğimiz kongremiz sizlerin katılımıyla çok daha başarılı olacaktır.

Her geçen yıl büyümeye ve gelişmeye devam eden kongremize vereceğiniz destekler bizim için çok değerli ve kıymetlidir. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

                                                            Saygılarımızla,

                                                                                        HAYAT kongre düzenleme kurulu

 
Dr. Nihat Fahlioğulları
Kongre Başkanı
 
                                       Dr. Server BOZDOĞAN                       Dr. Aslı Kasapoğlu                               Dr. Çiğdem EL 
Kongre Bilimsel Sekteri                 Kongre Genel Sekreteri                      Bilimsel Kurul Başkanı   

 
                                                   Dr. Metin Akasakal                                                                   Dr. Abdülhamit Sakuçoğlu
Online Kongre Proje Sorumlusu                                                       Kongre Koordinatörü