GENEL BİLGİLER
KONGRE MERKEZİ

Titanic Deluxe Hotel / Belek / Antalya  & Kongre Merkezi

 
TOPLANTI TARİHLERİ

Kongre toplantıları, 13-16 Aralık 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

13 Aralık tarihindeki toplantı başlama saati 13:00, 16 Aralık toplantı bitiş saati 12:30 olarak de göz önüne alınarak, kongre konaklamalarının 13 – 16 Aralık 2020 tarihleri için 3 gece olarak yapılması tavsiye edilir.

KONGRE DİLİ

Kongre dili Türkçe’dir.

DAVET MEKTUBU

Kayıt işlemlerini yaptırmış tüm katılımcılara, talep ettikleri takdirde davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup, sadece katılımcıların kurumlarından izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.
KAYIT VE DANIŞMA MASALARI

Kongre merkezi   Titanic Deluxe Hotel & Kongre Merkezi’nde kayıt ve danışma masası ve diğer konaklama otelinde ki danışma masası 11 Ekim 2020 tarihinden itibaren çalışmaya başlayacaktır. Bu masalar 13 Aralık – 16 Aralık 2020 tarihleri arasında 07:00 – 22:00 saatleri arasında açık kalacaktır. Tüm otellerde misafirlerimiz Organizasyon personeli tarafından karşılanacaktır.
SEKRETERYA HİZMETLERİ

Kongre merkezindeki sekreterya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır.

KONGRE ALANI

Kongre alanına Hekim, Konuşmacı ve Kongre görevlisi dışında 3. bir şahsın girmesi kesinlikle yasaktır. Katılımcıların bu konuda titiz davranmaları önemle rica olunur. Kongremiz sunum, döküman ve kongre merkezi Covid-19 tedbirleri kapsamında katılımcıların sağlık güvenliği açısından Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulunun belirlediği çerçevede hazırlanıp katılımcıların kullanımına sunulacaktır.


YAKA KARTLARI

Tüm katılımcılara yaka kartı verilecektir. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının sürekli takılması rica olunur.
KATILIM SERTİFİKASI

Kayıtlı tüm katılımcılara “Katılım Sertifikası” verilecektir. Katılımcılar, sertifikalarını kayıt alanından yer alan kiosklardan
16 Aralık 2020 tarihinde saat 12:00’dan itibaren yaka kartlarını teslim ederek alabileceklerdir.
TRANSFER HİZMETLERİ

Tüm katılımcıların transferleri gidiş – dönüş (havaalanı – otel – havaalanı) olarak yapılacaktır.Özel transferler için lütfen İletişim Bilgilerinden Organizasyon  ile irtibata geçiniz. Uçak değişikliklerinizi yazılı olarak 24 saat önceden bildirmeniz durumunda transfer değişikliğiniz dikkate alınacaktır
 
 
Menu
Bize Ulasin
hayatkongre@megilisgirit.com
0545 497 42 97
11 - 14 Ekim 2020
Titanic Deluxe Hotel,  Belek / Antalya 
2. Hastalık Yönetiminde Akılcı Tedaviler Ulusal Kongresi